خانه / روغن های گیاهی / روغن نارگیل / روغن نارگیل اصل از کجا بخریم؟

روغن نارگیل اصل از کجا بخریم؟

روغن نارگیل اصل از کجا بخریم؟ این یکی از سوالات مهمی است که بسیاری از مشتریان روغن های گیاهی مد نظر دارند و علت آن روغن های تقلبی موجود در بازار است و موجب نگرانی خریداران روغن نارگیل شده است ولی راه حل خیلی پیچیده ای ندارد.

روغن نارگیل اصل چیست و از کجا بخریم؟

همانطور که می دانید روغن نارگیل از گوشت میوه نارگیل تهیه می گردد. معروف ترین راه تولید روغن نارگیل استفاده از روش فشار بر روی پودر نارگیل بوده که سالم ترین روش هم هست زیرا از حلال های شیمیایی استفاده نمی گردد و روش ارگانیکی به حساب می آید.
روغن نارگیل اصل در دمای اتاق و کمتر از آن (24 درجه سانتی گراد) جامد و سفید رنگ بوده و در دما های بالاتر ذوب شده و ناخالصی هم ندارد.
همه روش های که برای شناختن روغن نارگیل و عسل و … بیان می شود قابل جعل بوده و بهترین راه خرید از فروشنده معتبر و مورد اطمینان است.
تولید کننده ای که هدف آن بهبود سلامت جامعه است و روغن های آن به عنوان دارو در نسخه های طب سنتی استفاده می گردد می تواند منبع مورد اطمینانی برای خرید روغن نارگیل اصل باشد.

روغن نارگیل پوست را روشن می کند؟

چند عامل موجب گردیده که روغن نارگیل به عنوان روشن کننده پوست شناخته شود. روغن نارگیل یک ضد آفتاب طبیعی بوده که این خاصیت باعث پیشگیری از تیره شدن پوست می شود.
روغن نارگیل دارای خاصیت ضد باکتریو ضد التهابی بوده برای همین پوست شما را از شذ قارچ، آکنه و جوش های پوستی رهایی می بخشد و از عوامل تیره شده پوست جلوگیری می نماید.
روغن نارگیل یک رطوبت بخش طبیعی پوست صورت است برای همین حس شادابی  شفافیت به پوست می دهد.
یکی دیگر از روغن های درمانی که تاثیر بسزایی در رفع تیرگی پوست صورت و حتی دور چشم دارد روغن بنفشه پایه زیتون بوده که در طب سنتی کاربرد آن به اثبات رسیده است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

قیمت روغن نارگیل

قیمت روغن نارگیل برای صورت

روغن نارگیل برای صورت خواص چندگانه ای دارد. علاوه بر روشن شدن پوست و سفیدی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال معجزه زیبایی فروشگاه اینترنتی توسکا