خانه / نعناع فلفلی / فروش ریزوم نعناع فلفلی مرغوب

فروش ریزوم نعناع فلفلی مرغوب

فروش ریزوم نعناع فلفلی از طریق بازرگانی توسکا آغاز شده است و همانطور که می دانید کیفیت ریزوم نعناع فلفلی یکی از مهمترین عوامل بالا بردن بهره وری و درامد سالانه کشاورز در کشت نعناع فلفلی می باشد. نعناع فلفلی در شهر های مختلف ایران کشت می شود و برای هر مشتری از نزدیکترین محل امکان ارسال ریزوم وجود دارد.

در اکثر نقاط ایران امکان کشت نعناع فلفلی وجود دارد ولی مناطقی که دارای سرمای شدید می باشند عملکرد این گیاه خیلی مناسب نیست ولی برای رویش این گیاه حتما آب باید کافی باشد. بهترین دما برای رشد مناسب و افزایش اسانس نعناع فلفلی دمای 18 تا 20 درجه سانتی گراد بوده و نور آفتاب در تسریع رشد آن بسیار موثر می باشد.
این گیاه در زمستان رشد چشم گیری نداشته ولی در فصل بهار مجددا رشد خود را آغاز می نماید. طبق گفته کارشناسان بهترین راه کشت نعناع فلفلی استفاده از ریزوم آن هم با اندازه های 15 تا بیست سانتی متری می باشد که بهتر است هر ریزوم حد اقل چهار جوانه داشته باشد. نعناع فلفلی بهتر است به صورت کرتی کاشته شود. نکته مهمی که باید یاد آوری شود اینست که ریزوم ها باید عاری از عوامل بیماری زا مانند قارچ و باکتری باشند.
در هر مزرعه کشت نعناع فلفلی می توان چهار سال از تولید نعناع بهره برداری کرد و مجددا در همان زمین نعناع فلفلی کشت نمود.

جهت سفارش محصول و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید :
مدیر فروش: رضا اسلامی نیا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09179396980
شماره موبایل: 09023396980
پست الکترونیکی:toskaplant@gmail.com

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

فروش نعناع قمی

خرید نعنا فلفلی خشک شیراز

خرید نعنا فلفلی خشک با همکاری شرکت های توزیع و پخش محصولات را در دسترس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *